Batoh Gossamer Gear Silverback 65 Nepromokavé rukavice OMM Kamleika Overmitt Rukavice Rab Power Stretch Pro Mikina NALEHKO Alpha Hoody 60 Spacák Criterion Quantum 450 Tyvek Malý Karimatka Therm-A-Rest NeoAir XTherm NXT Ponožky Darntough SCOUT BOOT MIDWEIGHT WITH CUSHION vel. L Peněženka Nabalto NAKES Thermarest Pump Sack  SMD Pack Liner 50l Xiaomi Redmi Note 10 Pro  Platypus QuickDraw + láhev Ručník  Sea to Summit Pocket Towel Cestovní dentální sada Curaprox Travel Set Cestovní pas Lahvička na líh Péřová bunda Rab Mythic Alpine Trekové hole Fizan Compact 3  Nesmeky Snowline Chainsen Light Lékárnička Stanové kolíky Vesuv Outdoor Stanové kolíky home-made Kulich Rab Logo Beanie Spodky Rab Conduit Tight Nepromokavé ponožky  Bridgedale Stormsock Lightweight Ankle Spodky  Rab Syncrino Leggins Přístřešek SMD Deschutes Plus  Tri-ko Nalehko Dlouhý rukáv Nepromokavá bunda NALEHKO Etalon Nepromokavá sukně NALEHKO Etalon Skirt Šátek Návleky NALEHKO Čelovka Nitecore NU 25 UL Nabíjecí kabel Nitecore Lihový vařič Vesuv Outdoor Hotspot 40ml Titanový kotlík Evernew Non Stick 0,9l Nůž Opinel N°07 Trenýrky Závštří Vesuv pro Toaks 900ml Lžíce Sea to Summit Camp Spoon Powerbanka Nitecore NB20000  AlzaPower USB to USB-C Sluneční brýle Zapalovač Hliníkové kolíky DAC V-BEST160 MM Tyvekový sáček na kolíky Home-made Mountain Equipment Lightweight Drybag 14l Boty Altra TIMP 4 Boty Altra TIMP 4 Kalhoty Warmpeace BigWash Zip-Off Tri-ko Nalehko krátký rukáv Opravná sada
top of page
Vyhledat

Den 11 - Národní park Fiumedinisi

Poslední město jsem za sebou nechal už včera a tak jsem vyrazil na hřebeny hor, kde strávím i následující den.


Výhledů do kraje a do údolí jsem si užíval prakticky od začátku dne. Šel jsem pěšinkami zaříznutými do svahů prudkých hor a později i po hřebenech, kde jsem měl krásný rozhled na obě strany hory. Bylo pořád co fotit, takže jsem se dost zdržoval. Později jsem toho litoval.


Odpoledne se vrcholky hor (tedy i se mnou) zahalily do mraků a začal foukat hodně silný vítr. Nebylo vidět na pár metrů a chůze byla náročná. Když se zdálo, že začne i pršet, oblékl jsem si pláštěnku a nepromokavé kalhoty. Na batoh jsem dal také pláštěnku, vydržela na něm ale sotva deset vteřin. Silný vítr ji z batohu strhl a odnesl. Teď fakt nesmí začít pršet.


Šel jsem snad pořád rychleji a rychleji, stejně nebylo nic k vidění. K večeru se vše uklidnilo a já si začal hledat místo na spaní. Přišel jsem k domku bez střechy u kterého byl chlívek. Noc jsem strávil v chlívku.


Dnes: 34,8 km

Celkem: 345 km

Převýšení:

⬆️ 1294 m

⬇️ 1176 m
13 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page