Batoh Gossamer Gear Silverback 65 Nepromokavé rukavice OMM Kamleika Overmitt Rukavice Rab Power Stretch Pro Mikina NALEHKO Alpha Hoody 60 Spacák Criterion Quantum 450 Tyvek Malý Karimatka Therm-A-Rest NeoAir XTherm NXT Ponožky Darntough SCOUT BOOT MIDWEIGHT WITH CUSHION vel. L Peněženka Nabalto NAKES Thermarest Pump Sack  SMD Pack Liner 50l Xiaomi Redmi Note 10 Pro  Platypus QuickDraw + láhev Ručník  Sea to Summit Pocket Towel Cestovní dentální sada Curaprox Travel Set Cestovní pas Lahvička na líh Péřová bunda Rab Mythic Alpine Trekové hole Fizan Compact 3  Nesmeky Snowline Chainsen Light Lékárnička Stanové kolíky Vesuv Outdoor Stanové kolíky home-made Kulich Rab Logo Beanie Spodky Rab Conduit Tight Nepromokavé ponožky  Bridgedale Stormsock Lightweight Ankle Spodky  Rab Syncrino Leggins Přístřešek SMD Deschutes Plus  Tri-ko Nalehko Dlouhý rukáv Nepromokavá bunda NALEHKO Etalon Nepromokavá sukně NALEHKO Etalon Skirt Šátek Návleky NALEHKO Čelovka Nitecore NU 25 UL Nabíjecí kabel Nitecore Lihový vařič Vesuv Outdoor Hotspot 40ml Titanový kotlík Evernew Non Stick 0,9l Nůž Opinel N°07 Trenýrky Závštří Vesuv pro Toaks 900ml Lžíce Sea to Summit Camp Spoon Powerbanka Nitecore NB20000  AlzaPower USB to USB-C Sluneční brýle Zapalovač Hliníkové kolíky DAC V-BEST160 MM Tyvekový sáček na kolíky Home-made Mountain Equipment Lightweight Drybag 14l Boty Altra TIMP 4 Boty Altra TIMP 4 Kalhoty Warmpeace BigWash Zip-Off Tri-ko Nalehko krátký rukáv Opravná sada
top of page
Vyhledat

Den 165 - začátek cesty Německem

Aktualizováno: 18. 7. 2021

Když jsem ráno s východem slunce scházel do města Kreuzlingen, přemítal jsem si v hlavě všech devět dní strávených ve Švýcarsku. Byla to sice krátká část cesty, za to ale velice krásná.


Prošel jsem celní bránou a ocitl se tak v německém městě Kostanz (česky Kostnice). Nejprve jsem se zašel podívat na místo, kde byl upálen mistr Jan Hus a Jeroným Pražský, pak už jsem si šel užívat výrazně nižších cen a nakoupil nějaké potraviny.


Přešel jsem řeku Rýn, která zde tvoří velké jezero Bodensee. Celé dopoledne jsem šel na sever podél jezera, pak se však má cesta stočila k západu. Většinou jsem šel lesem, takže o stín nebyla nouze.


Na závěr dne jsem vylezl na kopec nad vesnici Stahringen, kde se nachází hrad Homburg. Na hradu jsem ještě nespal, takže mám dnes premiéru.


Dnes: 37 km

Celkem: 3072,7 km

6 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page