Batoh Gossamer Gear Silverback 65 Nepromokavé rukavice OMM Kamleika Overmitt Rukavice Rab Power Stretch Pro Mikina NALEHKO Alpha Hoody 60 Spacák Criterion Quantum 450 Tyvek Malý Karimatka Therm-A-Rest NeoAir XTherm NXT Ponožky Darntough SCOUT BOOT MIDWEIGHT WITH CUSHION vel. L Peněženka Nabalto NAKES Thermarest Pump Sack  SMD Pack Liner 50l Xiaomi Redmi Note 10 Pro  Platypus QuickDraw + láhev Ručník  Sea to Summit Pocket Towel Cestovní dentální sada Curaprox Travel Set Cestovní pas Lahvička na líh Péřová bunda Rab Mythic Alpine Trekové hole Fizan Compact 3  Nesmeky Snowline Chainsen Light Lékárnička Stanové kolíky Vesuv Outdoor Stanové kolíky home-made Kulich Rab Logo Beanie Spodky Rab Conduit Tight Nepromokavé ponožky  Bridgedale Stormsock Lightweight Ankle Spodky  Rab Syncrino Leggins Přístřešek SMD Deschutes Plus  Tri-ko Nalehko Dlouhý rukáv Nepromokavá bunda NALEHKO Etalon Nepromokavá sukně NALEHKO Etalon Skirt Šátek Návleky NALEHKO Čelovka Nitecore NU 25 UL Nabíjecí kabel Nitecore Lihový vařič Vesuv Outdoor Hotspot 40ml Titanový kotlík Evernew Non Stick 0,9l Nůž Opinel N°07 Trenýrky Závštří Vesuv pro Toaks 900ml Lžíce Sea to Summit Camp Spoon Powerbanka Nitecore NB20000  AlzaPower USB to USB-C Sluneční brýle Zapalovač Hliníkové kolíky DAC V-BEST160 MM Tyvekový sáček na kolíky Home-made Mountain Equipment Lightweight Drybag 14l Boty Altra TIMP 4 Boty Altra TIMP 4 Kalhoty Warmpeace BigWash Zip-Off Tri-ko Nalehko krátký rukáv Opravná sada
top of page
Vyhledat

Den 185 - přijela za mnou rodina!

Den ve zkratce: Od rána jsem netrpělivě pokukoval směrem k parkovišti. Když jsem okolo půl osmé zaslechl známý zvuk motoru, vyběhl jsem ze stanu a po více než půl roce na cestě jsem se vítal s mamkou, taťkou a jeho přítelkyní Hankou.


Jeli celou noc a dnešní den jsme si chtěli všichni společně užít. Přivezli mi nové oblečení, spoustu jídla a několik dalších drobností. Po společné snídani si se mnou dala mamka asi 6 km pěšky po trase do městečka Nassau.


V Nassau jsme se sešli ještě se strejdou a u piknikového stolku jsme se najedli řízků, dršťkové polévky a spousty dalších dobrot, které mi přivezli. Odpoledne jsem zašli do kavárny na pohár.


Batoh jsem měl plný nových věcí a jídla. Pak už přišel čas se rozloučit. Před posledními kilometry jsem si dopřál koupel na venkovním koupališti a ve večerních hodinách jsem vyrazil na kopec nad město. Ležení jsem si rozdělal v lese na terase dřevěného domku. Byl to krásný odpočinkový den se svými nejbližšími.
10 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentarios


bottom of page