Batoh Gossamer Gear Silverback 65 Nepromokavé rukavice OMM Kamleika Overmitt Rukavice Rab Power Stretch Pro Mikina NALEHKO Alpha Hoody 60 Spacák Criterion Quantum 450 Tyvek Malý Karimatka Therm-A-Rest NeoAir XTherm NXT Ponožky Darntough SCOUT BOOT MIDWEIGHT WITH CUSHION vel. L Peněženka Nabalto NAKES Thermarest Pump Sack  SMD Pack Liner 50l Xiaomi Redmi Note 10 Pro  Platypus QuickDraw + láhev Ručník  Sea to Summit Pocket Towel Cestovní dentální sada Curaprox Travel Set Cestovní pas Lahvička na líh Péřová bunda Rab Mythic Alpine Trekové hole Fizan Compact 3  Nesmeky Snowline Chainsen Light Lékárnička Stanové kolíky Vesuv Outdoor Stanové kolíky home-made Kulich Rab Logo Beanie Spodky Rab Conduit Tight Nepromokavé ponožky  Bridgedale Stormsock Lightweight Ankle Spodky  Rab Syncrino Leggins Přístřešek SMD Deschutes Plus  Tri-ko Nalehko Dlouhý rukáv Nepromokavá bunda NALEHKO Etalon Nepromokavá sukně NALEHKO Etalon Skirt Šátek Návleky NALEHKO Čelovka Nitecore NU 25 UL Nabíjecí kabel Nitecore Lihový vařič Vesuv Outdoor Hotspot 40ml Titanový kotlík Evernew Non Stick 0,9l Nůž Opinel N°07 Trenýrky Závštří Vesuv pro Toaks 900ml Lžíce Sea to Summit Camp Spoon Powerbanka Nitecore NB20000  AlzaPower USB to USB-C Sluneční brýle Zapalovač Hliníkové kolíky DAC V-BEST160 MM Tyvekový sáček na kolíky Home-made Mountain Equipment Lightweight Drybag 14l Boty Altra TIMP 4 Boty Altra TIMP 4 Kalhoty Warmpeace BigWash Zip-Off Tri-ko Nalehko krátký rukáv Opravná sada
top of page
Vyhledat

Den 188 a pár dní u Joachima

Aktualizováno: 17. 5. 2021

Den ve zkratce: Ráno jsem vyrazil bez snídaně přes okraj města Bad Marienberg a zhruba po deseti kilometrech jsem dorazil k obchodu, kde jsem si koupil snídani i jídlo na další dny. Nebylo kam spěchat, nerad bych totiž na nový vařič někde čekal. Šel jsem převážně po upravených cestách, žádné velké kopce.


Okolo půl druhé jsem před vesnicí Weißenberg požádal pána skládajícího dřevo o doplnění vody. Když mi vodu doplnil, nabídl jsem mu výpomoc se dřevem. On mou nabídku přijal a sám mi nabídl, jestli bych si nechtěl něco přivydělat. Má prý les sežraný od kůrovce a potřeboval by stromy vykácet. Jako absolvent lesnické školy jsem takovou nabídku nemohl odmítnout.


Zbytek dne jsem Joachimovi pomáhal se dřevem. Po práci jsem si nechal vyprat oblečení, vysprchoval se, snědl jsem večeři a ulehl jsem do postele v pokoji, který mi Joachim přidělil. Nabídkám, jako je tato, jsem na své cestě rozhodně otevřený.


Dnes: 22,6 km

Celkem: 3783,5 km6 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page