Batoh Gossamer Gear Silverback 65 Nepromokavé rukavice OMM Kamleika Overmitt Rukavice Rab Power Stretch Pro Mikina NALEHKO Alpha Hoody 60 Spacák Criterion Quantum 450 Tyvek Malý Karimatka Therm-A-Rest NeoAir XTherm NXT Ponožky Darntough SCOUT BOOT MIDWEIGHT WITH CUSHION vel. L Peněženka Nabalto NAKES Thermarest Pump Sack  SMD Pack Liner 50l Xiaomi Redmi Note 10 Pro  Platypus QuickDraw + láhev Ručník  Sea to Summit Pocket Towel Cestovní dentální sada Curaprox Travel Set Cestovní pas Lahvička na líh Péřová bunda Rab Mythic Alpine Trekové hole Fizan Compact 3  Nesmeky Snowline Chainsen Light Lékárnička Stanové kolíky Vesuv Outdoor Stanové kolíky home-made Kulich Rab Logo Beanie Spodky Rab Conduit Tight Nepromokavé ponožky  Bridgedale Stormsock Lightweight Ankle Spodky  Rab Syncrino Leggins Přístřešek SMD Deschutes Plus  Tri-ko Nalehko Dlouhý rukáv Nepromokavá bunda NALEHKO Etalon Nepromokavá sukně NALEHKO Etalon Skirt Šátek Návleky NALEHKO Čelovka Nitecore NU 25 UL Nabíjecí kabel Nitecore Lihový vařič Vesuv Outdoor Hotspot 40ml Titanový kotlík Evernew Non Stick 0,9l Nůž Opinel N°07 Trenýrky Závštří Vesuv pro Toaks 900ml Lžíce Sea to Summit Camp Spoon Powerbanka Nitecore NB20000  AlzaPower USB to USB-C Sluneční brýle Zapalovač Hliníkové kolíky DAC V-BEST160 MM Tyvekový sáček na kolíky Home-made Mountain Equipment Lightweight Drybag 14l Boty Altra TIMP 4 Boty Altra TIMP 4 Kalhoty Warmpeace BigWash Zip-Off Tri-ko Nalehko krátký rukáv Opravná sada
top of page
Vyhledat

Den 232 - odpočinkovým tempem

Aktualizováno: 29. 7. 2021

Dnešní den jsem pojal odpočinkově. Do chladného rána jsem vstal až když už bylo slunce nad obzorem. Podél pobřeží jsem šel dál k severovýchodu.


Jídlo, které si nesu z Německa, mi již bez problému vystačí na zbytek Dánska, takže jsem si dnes mohl dopřát i oběd. Zrovna jsem dojedl, když u mě zastavilo auto a vystoupil starší pár. Začali jsme si povídat a než jsme se rozloučili, s přáním šťastné cesty mi věnovali 100 dánských korun!


Zanedlouho jsem dorazil do Národního parku Mols Bjerge, kde lesy a pastviny končí těsně u moře. Pro celý den jsem zvolil odpočinkové tempo s častými přestávkami, což mělo za následek, že jsem k mlýnu Ørnbjerg, který jsem si zvolil za dnešní cíl, dorazil už téměř za tmy. Oba přístřešky, které se tu nachází, byly již zabrané rodinami s dětmi, takže nezbývalo, než si postavit stan na louce opodál.


Dnes: 37,5 km

Celkem: 5236,9 km
6 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page