Batoh Gossamer Gear Silverback 65 Nepromokavé rukavice OMM Kamleika Overmitt Rukavice Rab Power Stretch Pro Mikina NALEHKO Alpha Hoody 60 Spacák Criterion Quantum 450 Tyvek Malý Karimatka Therm-A-Rest NeoAir XTherm NXT Ponožky Darntough SCOUT BOOT MIDWEIGHT WITH CUSHION vel. L Peněženka Nabalto NAKES Thermarest Pump Sack  SMD Pack Liner 50l Xiaomi Redmi Note 10 Pro  Platypus QuickDraw + láhev Ručník  Sea to Summit Pocket Towel Cestovní dentální sada Curaprox Travel Set Cestovní pas Lahvička na líh Péřová bunda Rab Mythic Alpine Trekové hole Fizan Compact 3  Nesmeky Snowline Chainsen Light Lékárnička Stanové kolíky Vesuv Outdoor Stanové kolíky home-made Kulich Rab Logo Beanie Spodky Rab Conduit Tight Nepromokavé ponožky  Bridgedale Stormsock Lightweight Ankle Spodky  Rab Syncrino Leggins Přístřešek SMD Deschutes Plus  Tri-ko Nalehko Dlouhý rukáv Nepromokavá bunda NALEHKO Etalon Nepromokavá sukně NALEHKO Etalon Skirt Šátek Návleky NALEHKO Čelovka Nitecore NU 25 UL Nabíjecí kabel Nitecore Lihový vařič Vesuv Outdoor Hotspot 40ml Titanový kotlík Evernew Non Stick 0,9l Nůž Opinel N°07 Trenýrky Závštří Vesuv pro Toaks 900ml Lžíce Sea to Summit Camp Spoon Powerbanka Nitecore NB20000  AlzaPower USB to USB-C Sluneční brýle Zapalovač Hliníkové kolíky DAC V-BEST160 MM Tyvekový sáček na kolíky Home-made Mountain Equipment Lightweight Drybag 14l Boty Altra TIMP 4 Boty Altra TIMP 4 Kalhoty Warmpeace BigWash Zip-Off Tri-ko Nalehko krátký rukáv Opravná sada
top of page
Vyhledat

Den 241 - za Annou do Götheborgu

Aktualizováno: 29. 7. 2021

Po probuzení jsme u snídaně pozorovali losa, který se u protějšího břehu přišel k jezírku napít.


Vyrážel jsem později, protože do Götheborgu mi zbývalo méně než 30 kilometrů. Lesy, kterými jsem procházel, byly převážně borové a co mě v tuto roční dobu překvapilo, tak i plné borůvek. Svou další metu s číslem 5500 km jsem o několik kilometrů přešel - nejspíš už pro mě čísla nemají takový význam, jako tomu bylo na začátku.


Jak jsem se blížil k městu, přibývalo i lidí, kteří si chodí do přírody zasportovat nebo trávit čas s rodinou a přáteli. Na samém okraji města jsem se znovu setkal s Annou z Německa (naše cesty se křížily nedaleko Frankfurtu), která v Götheborgu žije a nabídla mi na několik dní zázemí v jejím bytě.


Nabídku jsem s vděčností přijal a nyní si dopřeji několik dní volna, které využiji k údržbě sebe i vybavení a hlavně ke shánění práce přes zimu.


Dnes jsem ušel: 28,2 km

Celkem: 5521,2 km
5 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page