Batoh Gossamer Gear Silverback 65 Nepromokavé rukavice OMM Kamleika Overmitt Rukavice Rab Power Stretch Pro Mikina NALEHKO Alpha Hoody 60 Spacák Criterion Quantum 450 Tyvek Malý Karimatka Therm-A-Rest NeoAir XTherm NXT Ponožky Darntough SCOUT BOOT MIDWEIGHT WITH CUSHION vel. L Peněženka Nabalto NAKES Thermarest Pump Sack  SMD Pack Liner 50l Xiaomi Redmi Note 10 Pro  Platypus QuickDraw + láhev Ručník  Sea to Summit Pocket Towel Cestovní dentální sada Curaprox Travel Set Cestovní pas Lahvička na líh Péřová bunda Rab Mythic Alpine Trekové hole Fizan Compact 3  Nesmeky Snowline Chainsen Light Lékárnička Stanové kolíky Vesuv Outdoor Stanové kolíky home-made Kulich Rab Logo Beanie Spodky Rab Conduit Tight Nepromokavé ponožky  Bridgedale Stormsock Lightweight Ankle Spodky  Rab Syncrino Leggins Přístřešek SMD Deschutes Plus  Tri-ko Nalehko Dlouhý rukáv Nepromokavá bunda NALEHKO Etalon Nepromokavá sukně NALEHKO Etalon Skirt Šátek Návleky NALEHKO Čelovka Nitecore NU 25 UL Nabíjecí kabel Nitecore Lihový vařič Vesuv Outdoor Hotspot 40ml Titanový kotlík Evernew Non Stick 0,9l Nůž Opinel N°07 Trenýrky Závštří Vesuv pro Toaks 900ml Lžíce Sea to Summit Camp Spoon Powerbanka Nitecore NB20000  AlzaPower USB to USB-C Sluneční brýle Zapalovač Hliníkové kolíky DAC V-BEST160 MM Tyvekový sáček na kolíky Home-made Mountain Equipment Lightweight Drybag 14l Boty Altra TIMP 4 Boty Altra TIMP 4 Kalhoty Warmpeace BigWash Zip-Off Tri-ko Nalehko krátký rukáv Opravná sada
top of page
Vyhledat

Den 5 - 30°C a polední siesta

Aktualizováno: 1. 8. 2021

Chvíli po tom, co jsem vyrazil, jsem věděl, že dnes to bude náročné. Několikrát jsem musel zastavovat. Nebyl jsem schopný ujít 5 km bez zastávky.


Včera jsem to asi přehnal. Tak snad se do toho teprve dostanu. Prošel jsem města Carlentini a Lentini. Za druhým zmíněným městem mělo slunce obrovskou sílu, určitě přes 30°C. Věděl jsem, že si musím dát pauzu.


Našel jsem si místo ve stínu a na hodinku usnul. Taková práva italská siesta. To samé jsem zopakoval ještě po 5 km. Přibližoval jsem se Catanii, ale už jsem věděl, že tam dnes nedojdu.


Před Catanií se rozléhá velká rovina a to není nic pro mě. Pod dálničním mostem jsem objevil 2 velké laminátové trubky a bylo mi jasné, kde dnes přespím. Přiznám se, že spaní mi dnes udělalo největší radost. Tak snad bude zítřek záživnější.


Dnes jsem ušel: 32,7 km

Celkem - 152,8 km


Převýšení:

450 m

773 m16 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

ความคิดเห็น


bottom of page