Batoh Gossamer Gear Silverback 65 Nepromokavé rukavice OMM Kamleika Overmitt Rukavice Rab Power Stretch Pro Mikina NALEHKO Alpha Hoody 60 Spacák Criterion Quantum 450 Tyvek Malý Karimatka Therm-A-Rest NeoAir XTherm NXT Ponožky Darntough SCOUT BOOT MIDWEIGHT WITH CUSHION vel. L Peněženka Nabalto NAKES Thermarest Pump Sack  SMD Pack Liner 50l Xiaomi Redmi Note 10 Pro  Platypus QuickDraw + láhev Ručník  Sea to Summit Pocket Towel Cestovní dentální sada Curaprox Travel Set Cestovní pas Lahvička na líh Péřová bunda Rab Mythic Alpine Trekové hole Fizan Compact 3  Nesmeky Snowline Chainsen Light Lékárnička Stanové kolíky Vesuv Outdoor Stanové kolíky home-made Kulich Rab Logo Beanie Spodky Rab Conduit Tight Nepromokavé ponožky  Bridgedale Stormsock Lightweight Ankle Spodky  Rab Syncrino Leggins Přístřešek SMD Deschutes Plus  Tri-ko Nalehko Dlouhý rukáv Nepromokavá bunda NALEHKO Etalon Nepromokavá sukně NALEHKO Etalon Skirt Šátek Návleky NALEHKO Čelovka Nitecore NU 25 UL Nabíjecí kabel Nitecore Lihový vařič Vesuv Outdoor Hotspot 40ml Titanový kotlík Evernew Non Stick 0,9l Nůž Opinel N°07 Trenýrky Závštří Vesuv pro Toaks 900ml Lžíce Sea to Summit Camp Spoon Powerbanka Nitecore NB20000  AlzaPower USB to USB-C Sluneční brýle Zapalovač Hliníkové kolíky DAC V-BEST160 MM Tyvekový sáček na kolíky Home-made Mountain Equipment Lightweight Drybag 14l Boty Altra TIMP 4 Boty Altra TIMP 4 Kalhoty Warmpeace BigWash Zip-Off Tri-ko Nalehko krátký rukáv Opravná sada
top of page
Vyhledat

Den 543 a Barentsovo moře na obzoru

Po troše přemlouvání jsem se po snídani nazul do mokrých bot, sbalil mokrý stan a pokračoval chůzí mokřinami. Ty skončily po přebrodění řeky.


Téměř celé dopoledne jsem šel opět podél oplocení a komáři byli opět v plné síle. Když jsem začal scházet k silnici do městečka Olderfjord, v březovém lesíku u potoka jsem si dal rychlý oběd.


Přešel jsem jednu silnici, později druhou a vstoupil do jedné z těch rozlehlých ohrad. Mraky se konečně rozestoupily a vysvitlo slunko. Dokonce jsem poprvé spatřil fjord Porsanger, který je součástí Barentsova moře.


Po pár hodinách stoupání do kopců se v dáli přede mnou začaly rýsovat obrysy chatky, kam jsem měl namířeno. V říčce jsem nabral vodu a po večeři jsem únavou padl na sobí kožešinu, která zdobila postele uvnitř domečku.


Dnes: 50,8 km

Celkem: 8603,6 km
7 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

תגובות


bottom of page