Batoh Gossamer Gear Silverback 65 Nepromokavé rukavice OMM Kamleika Overmitt Rukavice Rab Power Stretch Pro Mikina NALEHKO Alpha Hoody 60 Spacák Criterion Quantum 450 Tyvek Malý Karimatka Therm-A-Rest NeoAir XTherm NXT Ponožky Darntough SCOUT BOOT MIDWEIGHT WITH CUSHION vel. L Peněženka Nabalto NAKES Thermarest Pump Sack  SMD Pack Liner 50l Xiaomi Redmi Note 10 Pro  Platypus QuickDraw + láhev Ručník  Sea to Summit Pocket Towel Cestovní dentální sada Curaprox Travel Set Cestovní pas Lahvička na líh Péřová bunda Rab Mythic Alpine Trekové hole Fizan Compact 3  Nesmeky Snowline Chainsen Light Lékárnička Stanové kolíky Vesuv Outdoor Stanové kolíky home-made Kulich Rab Logo Beanie Spodky Rab Conduit Tight Nepromokavé ponožky  Bridgedale Stormsock Lightweight Ankle Spodky  Rab Syncrino Leggins Přístřešek SMD Deschutes Plus  Tri-ko Nalehko Dlouhý rukáv Nepromokavá bunda NALEHKO Etalon Nepromokavá sukně NALEHKO Etalon Skirt Šátek Návleky NALEHKO Čelovka Nitecore NU 25 UL Nabíjecí kabel Nitecore Lihový vařič Vesuv Outdoor Hotspot 40ml Titanový kotlík Evernew Non Stick 0,9l Nůž Opinel N°07 Trenýrky Závštří Vesuv pro Toaks 900ml Lžíce Sea to Summit Camp Spoon Powerbanka Nitecore NB20000  AlzaPower USB to USB-C Sluneční brýle Zapalovač Hliníkové kolíky DAC V-BEST160 MM Tyvekový sáček na kolíky Home-made Mountain Equipment Lightweight Drybag 14l Boty Altra TIMP 4 Boty Altra TIMP 4 Kalhoty Warmpeace BigWash Zip-Off Tri-ko Nalehko krátký rukáv Opravná sada
top of page
Vyhledat

Den 7 - Na úpatí Etny

Aktualizováno: 1. 8. 2021

Dnes je to týden, co jsem vyrazil na pouť po E1. Když se ráno začaly před kostelem hromadit auta, sbalil jsem stan a vyrazil.


Posledním městem před cestou okolo Etny bylo Nicolosi. Doplnil jsem tam vodu a další zásoby. Začal poletovat sníh.


Vystoupal jsem do 900 m.n.m., kde už se sníh držel i na silnici. Čím jsem šel výš, bylo více a více sněhu. V 1800 m.n.m. jsem se místy brodil sněhem až po kolena.


Potkal jsem Itala Alfia na skialpech s fenkou jménem Nika a ten mě doprovázel více než tři kilometry. Celou cestu jsme si povídali, protože uměl dobře anglicky. Když jsme se loučili, vyměnili jsme si kontakty a věnoval mi banán 😁.


Sopka už byla vážně blízko a na pár minut dokonce vykoukla z mraků. Dnes jsem se zabydlel v domku pro nouzové přespání, kde jsem si zatopil v krbu a vysušil si tak všechny věci. Náročný den s malým počtem kilometrů, ale o to krásnější.


Dnes: 26,1 km

Celkem - 215,2 km

Převýšení:

⬆️ 1534 m

⬇️ 194 m
15 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Komentáře


bottom of page