Batoh Gossamer Gear Silverback 65 Nepromokavé rukavice OMM Kamleika Overmitt Rukavice Rab Power Stretch Pro Mikina NALEHKO Alpha Hoody 60 Spacák Criterion Quantum 450 Tyvek Malý Karimatka Therm-A-Rest NeoAir XTherm NXT Ponožky Darntough SCOUT BOOT MIDWEIGHT WITH CUSHION vel. L Peněženka Nabalto NAKES Thermarest Pump Sack  SMD Pack Liner 50l Xiaomi Redmi Note 10 Pro  Platypus QuickDraw + láhev Ručník  Sea to Summit Pocket Towel Cestovní dentální sada Curaprox Travel Set Cestovní pas Lahvička na líh Péřová bunda Rab Mythic Alpine Trekové hole Fizan Compact 3  Nesmeky Snowline Chainsen Light Lékárnička Stanové kolíky Vesuv Outdoor Stanové kolíky home-made Kulich Rab Logo Beanie Spodky Rab Conduit Tight Nepromokavé ponožky  Bridgedale Stormsock Lightweight Ankle Spodky  Rab Syncrino Leggins Přístřešek SMD Deschutes Plus  Tri-ko Nalehko Dlouhý rukáv Nepromokavá bunda NALEHKO Etalon Nepromokavá sukně NALEHKO Etalon Skirt Šátek Návleky NALEHKO Čelovka Nitecore NU 25 UL Nabíjecí kabel Nitecore Lihový vařič Vesuv Outdoor Hotspot 40ml Titanový kotlík Evernew Non Stick 0,9l Nůž Opinel N°07 Trenýrky Závštří Vesuv pro Toaks 900ml Lžíce Sea to Summit Camp Spoon Powerbanka Nitecore NB20000  AlzaPower USB to USB-C Sluneční brýle Zapalovač Hliníkové kolíky DAC V-BEST160 MM Tyvekový sáček na kolíky Home-made Mountain Equipment Lightweight Drybag 14l Boty Altra TIMP 4 Boty Altra TIMP 4 Kalhoty Warmpeace BigWash Zip-Off Tri-ko Nalehko krátký rukáv Opravná sada
top of page
Vyhledat

Den 8 - Vzhůru na Etnu

Aktualizováno: 1. 8. 2021

Ráno jsem po sobě v domečku uklidil a vyrazil. Šel jsem místy, kde se před lety valila láva, borovými i dubovými lesy.


Všude jsem se ale brodil hlubokým sněhem. Nebe bylo celý den bez mráčku. V místech, kam od rána svítilo sluníčko, byl sníh mokřejší a šlo se po něm lépe, než měkkým prašnem.


Dnešek byl dost o psychice. Už více než 24 hodin jsem nepotkal žádného člověka. Vlastně ani jiného tvora (kromě mrtvé berušky). Sem tam se na cestě objevily stopy od zajíců, většinou jsem si ale cestu musel vyšlapat sám. Uvědomoval jsem si, že nepotřebuji nikam spěchat, zároveň jsem už ale chtěl být pryč z toho sněhu. Ke konci dne jsem si dával často pauzy.


Po necelých dvaceti kilometrech jsem došel k jednomu z domků pro nouzové přespání a rozhodl jsem se, že v něm strávím noc. Došel jsem pro dřevo a rozdělal oheň v krbu. Miluju zírání do ohně!


Dnes: 19,5 km

Celkem - 234,7 km

Převýšení:

⬆️ 434 m

⬇️ 642 m


64 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Commenti


bottom of page