Batoh Gossamer Gear Silverback 65 Nepromokavé rukavice OMM Kamleika Overmitt Rukavice Rab Power Stretch Pro Mikina NALEHKO Alpha Hoody 60 Spacák Criterion Quantum 450 Tyvek Malý Karimatka Therm-A-Rest NeoAir XTherm NXT Ponožky Darntough SCOUT BOOT MIDWEIGHT WITH CUSHION vel. L Peněženka Nabalto NAKES Thermarest Pump Sack  SMD Pack Liner 50l Xiaomi Redmi Note 10 Pro  Platypus QuickDraw + láhev Ručník  Sea to Summit Pocket Towel Cestovní dentální sada Curaprox Travel Set Cestovní pas Lahvička na líh Péřová bunda Rab Mythic Alpine Trekové hole Fizan Compact 3  Nesmeky Snowline Chainsen Light Lékárnička Stanové kolíky Vesuv Outdoor Stanové kolíky home-made Kulich Rab Logo Beanie Spodky Rab Conduit Tight Nepromokavé ponožky  Bridgedale Stormsock Lightweight Ankle Spodky  Rab Syncrino Leggins Přístřešek SMD Deschutes Plus  Tri-ko Nalehko Dlouhý rukáv Nepromokavá bunda NALEHKO Etalon Nepromokavá sukně NALEHKO Etalon Skirt Šátek Návleky NALEHKO Čelovka Nitecore NU 25 UL Nabíjecí kabel Nitecore Lihový vařič Vesuv Outdoor Hotspot 40ml Titanový kotlík Evernew Non Stick 0,9l Nůž Opinel N°07 Trenýrky Závštří Vesuv pro Toaks 900ml Lžíce Sea to Summit Camp Spoon Powerbanka Nitecore NB20000  AlzaPower USB to USB-C Sluneční brýle Zapalovač Hliníkové kolíky DAC V-BEST160 MM Tyvekový sáček na kolíky Home-made Mountain Equipment Lightweight Drybag 14l Boty Altra TIMP 4 Boty Altra TIMP 4 Kalhoty Warmpeace BigWash Zip-Off Tri-ko Nalehko krátký rukáv Opravná sada
top of page
Vyhledat

Den 472 - Jari a jeho sochy ze dřeva

Aktualizováno: 29. 7. 2021

Celou noc pršelo a ráno jsem vyrážel do lehkého mrholení. To však naštěstí brzy ustalo a dokonce vysvitlo slunko. Zrovna jsem si ukládal pláštěnku do batohu, když ke mě přišla paní a nabídla mi doplnění vody. Vody mi příliš nezbývalo, tak jsem nabídku přijal. Paní se zmínila, že před pár dny potkala Mathieua.


Po poledni jsem u jednoho z posledních domů požádal o dobití telefonu. Velice ochotný Jari mě kromě dobití mobilu přizval ke grilovačce, poskytl mi sprchu, pračku a postel. Až na postel jsem vše s radostí přijal. Pak mě Jari provedl svým královstvím - dílnou se spoustou nářadí na obrábění dřeva a následné dřevosochání. Je opravdu šikovný, to se musí nechat. Dlouho jsem přespání u Jariho zvažoval, nakonec ale zvítězil nutkavý pocit ještě pokračovat. Bylo mi to trochu líto a Jarimu očividně taky. Velice jsme si porozuměli. Slíbili jsme si, že zůstaneme v kontaktu a já jsem vyrazil do kopce.


Byl to náročný výstup, neustále jsem se bořil do podmáčené půdy. Místy mi voda sahala až ke kolenům. Za mírného deště, který večer přišel, jsem promáčený dorazil k chatě, kterou jsem si zvolil za dnešní cíl. V tomto luxusním obydlí jsem rozdělal oheň v kotli a dal se do sušení. Během pár minut byla jediná místnost dřevěného obydlí perfektně vytopena.


Dnes: 40,4 km

Celkem: 6234,8 km


31 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Commenti


bottom of page