Batoh Gossamer Gear Silverback 65 Nepromokavé rukavice OMM Kamleika Overmitt Rukavice Rab Power Stretch Pro Mikina NALEHKO Alpha Hoody 60 Spacák Criterion Quantum 450 Tyvek Malý Karimatka Therm-A-Rest NeoAir XTherm NXT Ponožky Darntough SCOUT BOOT MIDWEIGHT WITH CUSHION vel. L Peněženka Nabalto NAKES Thermarest Pump Sack  SMD Pack Liner 50l Xiaomi Redmi Note 10 Pro  Platypus QuickDraw + láhev Ručník  Sea to Summit Pocket Towel Cestovní dentální sada Curaprox Travel Set Cestovní pas Lahvička na líh Péřová bunda Rab Mythic Alpine Trekové hole Fizan Compact 3  Nesmeky Snowline Chainsen Light Lékárnička Stanové kolíky Vesuv Outdoor Stanové kolíky home-made Kulich Rab Logo Beanie Spodky Rab Conduit Tight Nepromokavé ponožky  Bridgedale Stormsock Lightweight Ankle Spodky  Rab Syncrino Leggins Přístřešek SMD Deschutes Plus  Tri-ko Nalehko Dlouhý rukáv Nepromokavá bunda NALEHKO Etalon Nepromokavá sukně NALEHKO Etalon Skirt Šátek Návleky NALEHKO Čelovka Nitecore NU 25 UL Nabíjecí kabel Nitecore Lihový vařič Vesuv Outdoor Hotspot 40ml Titanový kotlík Evernew Non Stick 0,9l Nůž Opinel N°07 Trenýrky Závštří Vesuv pro Toaks 900ml Lžíce Sea to Summit Camp Spoon Powerbanka Nitecore NB20000  AlzaPower USB to USB-C Sluneční brýle Zapalovač Hliníkové kolíky DAC V-BEST160 MM Tyvekový sáček na kolíky Home-made Mountain Equipment Lightweight Drybag 14l Boty Altra TIMP 4 Boty Altra TIMP 4 Kalhoty Warmpeace BigWash Zip-Off Tri-ko Nalehko krátký rukáv Opravná sada
top of page
Vyhledat

On the road again...... :)

Aktualizováno: 2. 7. 2021

Tak jsem se ráno rozloučil nejen s Francescem a jeho rodinou, ale i s botami, které jsem nosil od začátku a byly už ve vážně špatném stavu. Je to úžasný pocit být znovu na cestě.


Vyšlápl jsem si na kopec nad městem, kde se nachází historické divadlo. Byl tam krásný výhled do kraje. Slunce téměř celý den svítilo a vedro bylo chvílemi nesnesitelné.


Dopřával jsem si přestávky a radoval se, když cestu překrývaly stíny stromů. V pozdním odpoledni jsem poprvé vyzkoušel nový vařič. Pak se obloha zatáhla a mě se šlo mnohem lépe. Stan jsem si postavil na čerstvě posíknuté louce poblíž potoka.


Dnes: 24,2 km

Celkem: 1389,3 km
7 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page