Batoh Gossamer Gear Silverback 65 Nepromokavé rukavice OMM Kamleika Overmitt Rukavice Rab Power Stretch Pro Mikina NALEHKO Alpha Hoody 60 Spacák Criterion Quantum 450 Tyvek Malý Karimatka Therm-A-Rest NeoAir XTherm NXT Ponožky Darntough SCOUT BOOT MIDWEIGHT WITH CUSHION vel. L Peněženka Nabalto NAKES Thermarest Pump Sack  SMD Pack Liner 50l Xiaomi Redmi Note 10 Pro  Platypus QuickDraw + láhev Ručník  Sea to Summit Pocket Towel Cestovní dentální sada Curaprox Travel Set Cestovní pas Lahvička na líh Péřová bunda Rab Mythic Alpine Trekové hole Fizan Compact 3  Nesmeky Snowline Chainsen Light Lékárnička Stanové kolíky Vesuv Outdoor Stanové kolíky home-made Kulich Rab Logo Beanie Spodky Rab Conduit Tight Nepromokavé ponožky  Bridgedale Stormsock Lightweight Ankle Spodky  Rab Syncrino Leggins Přístřešek SMD Deschutes Plus  Tri-ko Nalehko Dlouhý rukáv Nepromokavá bunda NALEHKO Etalon Nepromokavá sukně NALEHKO Etalon Skirt Šátek Návleky NALEHKO Čelovka Nitecore NU 25 UL Nabíjecí kabel Nitecore Lihový vařič Vesuv Outdoor Hotspot 40ml Titanový kotlík Evernew Non Stick 0,9l Nůž Opinel N°07 Trenýrky Závštří Vesuv pro Toaks 900ml Lžíce Sea to Summit Camp Spoon Powerbanka Nitecore NB20000  AlzaPower USB to USB-C Sluneční brýle Zapalovač Hliníkové kolíky DAC V-BEST160 MM Tyvekový sáček na kolíky Home-made Mountain Equipment Lightweight Drybag 14l Boty Altra TIMP 4 Boty Altra TIMP 4 Kalhoty Warmpeace BigWash Zip-Off Tri-ko Nalehko krátký rukáv Opravná sada
top of page
Vyhledat

Tři dny s Milenou ve Frankfurtu

Aktualizováno: 18. 7. 2021

Vyrážel jsem brzy ráno za deště. Měl jsem před sebou asi 50 km po téměř úplné rovině. Šel jsem svižným tempem lesem a sluníčko se neustále střídalo s deštěm.


Před polednem jsem se setkal se Švýcarkou, která jde po stejné trase ze Švýcarska do Norska. Šli jsme spolu několik kilometrů a povídali si. Když jsme zalezli do restaurace, aby jsme něco pojedli, přišel prudký liják. Krátce poté, co jsme znovu vyrazili, jsme se rozloučili.


Ona by dnes do Frankfurtu nedošla, já jsem však musel, protože tam na mě měla čekat Milena, původem Češka, která mě nechá si u ní pár dní odpočinout. Večer jsem dorazil do Frankfurtu - města, které mi svými vysokými budovami lehce připomínalo New York.


Před Eurotower jsem se sešel s Milenou a odjeli jsme autobusem k ní domů, kde jsem si dal vanu a pořádnou večeři. To byl důvod, proč jsem poslední dny tak chvátal a teď mě po náročnějších dnech čeká pár dní odpočinku.


Druhý den s Milenou - návštěva Frankfurtu stála za to! Nejprve jsem si pořídil nové boty a batoh (obojí si už říkalo o výměnu), následoval oběd v restauraci s výhledem na Frankfurt a pak procházka po městě.


Navštívil jsem náměstí Römer s ikonickým balkónem a malebnými domky. Ochutnal jsem tu tradiční jablečné víno Apfelwein a Handkäs mit Musik, což jsou vlastně syrečky s cibulí, octem a chlebem. V programu jsme měli i polehávání v parku u řeky Main, což také vůbec nebylo od věci. Dnes si dám poslední den odpočinku a zítra znovu vyrážím na cestu.
8 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Σχόλια


bottom of page