Batoh Gossamer Gear Silverback 65 Nepromokavé rukavice OMM Kamleika Overmitt Rukavice Rab Power Stretch Pro Mikina NALEHKO Alpha Hoody 60 Spacák Criterion Quantum 450 Tyvek Malý Karimatka Therm-A-Rest NeoAir XTherm NXT Ponožky Darntough SCOUT BOOT MIDWEIGHT WITH CUSHION vel. L Peněženka Nabalto NAKES Thermarest Pump Sack  SMD Pack Liner 50l Xiaomi Redmi Note 10 Pro  Platypus QuickDraw + láhev Ručník  Sea to Summit Pocket Towel Cestovní dentální sada Curaprox Travel Set Cestovní pas Lahvička na líh Péřová bunda Rab Mythic Alpine Trekové hole Fizan Compact 3  Nesmeky Snowline Chainsen Light Lékárnička Stanové kolíky Vesuv Outdoor Stanové kolíky home-made Kulich Rab Logo Beanie Spodky Rab Conduit Tight Nepromokavé ponožky  Bridgedale Stormsock Lightweight Ankle Spodky  Rab Syncrino Leggins Přístřešek SMD Deschutes Plus  Tri-ko Nalehko Dlouhý rukáv Nepromokavá bunda NALEHKO Etalon Nepromokavá sukně NALEHKO Etalon Skirt Šátek Návleky NALEHKO Čelovka Nitecore NU 25 UL Nabíjecí kabel Nitecore Lihový vařič Vesuv Outdoor Hotspot 40ml Titanový kotlík Evernew Non Stick 0,9l Nůž Opinel N°07 Trenýrky Závštří Vesuv pro Toaks 900ml Lžíce Sea to Summit Camp Spoon Powerbanka Nitecore NB20000  AlzaPower USB to USB-C Sluneční brýle Zapalovač Hliníkové kolíky DAC V-BEST160 MM Tyvekový sáček na kolíky Home-made Mountain Equipment Lightweight Drybag 14l Boty Altra TIMP 4 Boty Altra TIMP 4 Kalhoty Warmpeace BigWash Zip-Off Tri-ko Nalehko krátký rukáv Opravná sada
top of page
Vyhledat

Den 162 - Schwyz

Aktualizováno: 18. 7. 2021

Vyrazil jsem po břehu jezera do vesnice Siskon, odkud jsem vylezl na kopec nad jezero. Při pohledu na vodní plochu obklopenou vysokými horami jsem neměl slov.


Sešel jsem do města Brunnen, rozloučil se s jezerem a mířil dál do města Schwyz, podle kterého je pojmenovaný celý kanton. Prošel jsem okolo továrny na známé nože Victorinox a vydal jsem se do kopce směrem k dvojici hor Klein Mythen a Gross Mythen.


Vystoupal jsem do zhruba 1400 m.n.m., obě hory jsem obešel a pokračoval jsem dolů do údolí. Spolu s horami jsem za sebou nechal i zbylé vrcholky Alp a podél říčky jsem přes vesničky Alpthal a Trachslau přišel ke klášteru ve městě Einsiedeln. Následoval poslední kopec, za kterým se objevilo město Pfäffikon a jezero Zürichsee.


Zatáhlo se a začalo pršet. Pod stromem se schovával před deštěm kluk, tak jsem mu nabídl tašku, pod kterou se můžete schovat. Odmítl, ale pokračovali jsme spolu po dřevěném mostku přes jezero do města Rapperswil, kde mě pozval do hospody na pivo. Nakonec jsem vyrazil hledat úkryt pro dnešní noc. Ten jsem našel na okraji lesa za městem.


Dnes: 52,5 km

Celkem: 2969,7 km
6 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentários


bottom of page