Batoh Gossamer Gear Silverback 65 Nepromokavé rukavice OMM Kamleika Overmitt Rukavice Rab Power Stretch Pro Mikina NALEHKO Alpha Hoody 60 Spacák Criterion Quantum 450 Tyvek Malý Karimatka Therm-A-Rest NeoAir XTherm NXT Ponožky Darntough SCOUT BOOT MIDWEIGHT WITH CUSHION vel. L Peněženka Nabalto NAKES Thermarest Pump Sack  SMD Pack Liner 50l Xiaomi Redmi Note 10 Pro  Platypus QuickDraw + láhev Ručník  Sea to Summit Pocket Towel Cestovní dentální sada Curaprox Travel Set Cestovní pas Lahvička na líh Péřová bunda Rab Mythic Alpine Trekové hole Fizan Compact 3  Nesmeky Snowline Chainsen Light Lékárnička Stanové kolíky Vesuv Outdoor Stanové kolíky home-made Kulich Rab Logo Beanie Spodky Rab Conduit Tight Nepromokavé ponožky  Bridgedale Stormsock Lightweight Ankle Spodky  Rab Syncrino Leggins Přístřešek SMD Deschutes Plus  Tri-ko Nalehko Dlouhý rukáv Nepromokavá bunda NALEHKO Etalon Nepromokavá sukně NALEHKO Etalon Skirt Šátek Návleky NALEHKO Čelovka Nitecore NU 25 UL Nabíjecí kabel Nitecore Lihový vařič Vesuv Outdoor Hotspot 40ml Titanový kotlík Evernew Non Stick 0,9l Nůž Opinel N°07 Trenýrky Závštří Vesuv pro Toaks 900ml Lžíce Sea to Summit Camp Spoon Powerbanka Nitecore NB20000  AlzaPower USB to USB-C Sluneční brýle Zapalovač Hliníkové kolíky DAC V-BEST160 MM Tyvekový sáček na kolíky Home-made Mountain Equipment Lightweight Drybag 14l Boty Altra TIMP 4 Boty Altra TIMP 4 Kalhoty Warmpeace BigWash Zip-Off Tri-ko Nalehko krátký rukáv Opravná sada
top of page
Vyhledat

Den 205 - Andreas

Aktualizováno: 19. 5. 2021

Ještě včera v noci přišel s velkým batohem na zádech pán, který se mi představil jako Andreas. Šel několikadenní část trasy E1 v opačném směru, než jdu já. Ráno jsme se ale rozloučili a každý jsme vyrazil po břehu jezera svým směrem.


Přešel jsem řeku Leine. Lesy se střídaly s pastvinami. Po zhruba 30 km chůze jsem si sedl do stínu pod strom a dopřával si odpočinku, když za mnou přijela na sekacím traktůrku paní z nedalekého ranče a pozvala mě na odpolední občerstvení. To jsem s radostí přijal, takže se pauza protáhla do podvečerních hodin.


V závěru dne jsem ještě několik kilometrů ušel a za městečkem Wennebostel jsem v lesíku mezi poli ulehl pod širým nebem.


Dnes jsem ušel: 39,7 km

Celkem: 4227 km
2 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page