Batoh Gossamer Gear Silverback 65 Nepromokavé rukavice OMM Kamleika Overmitt Rukavice Rab Power Stretch Pro Mikina NALEHKO Alpha Hoody 60 Spacák Criterion Quantum 450 Tyvek Malý Karimatka Therm-A-Rest NeoAir XTherm NXT Ponožky Darntough SCOUT BOOT MIDWEIGHT WITH CUSHION vel. L Peněženka Nabalto NAKES Thermarest Pump Sack  SMD Pack Liner 50l Xiaomi Redmi Note 10 Pro  Platypus QuickDraw + láhev Ručník  Sea to Summit Pocket Towel Cestovní dentální sada Curaprox Travel Set Cestovní pas Lahvička na líh Péřová bunda Rab Mythic Alpine Trekové hole Fizan Compact 3  Nesmeky Snowline Chainsen Light Lékárnička Stanové kolíky Vesuv Outdoor Stanové kolíky home-made Kulich Rab Logo Beanie Spodky Rab Conduit Tight Nepromokavé ponožky  Bridgedale Stormsock Lightweight Ankle Spodky  Rab Syncrino Leggins Přístřešek SMD Deschutes Plus  Tri-ko Nalehko Dlouhý rukáv Nepromokavá bunda NALEHKO Etalon Nepromokavá sukně NALEHKO Etalon Skirt Šátek Návleky NALEHKO Čelovka Nitecore NU 25 UL Nabíjecí kabel Nitecore Lihový vařič Vesuv Outdoor Hotspot 40ml Titanový kotlík Evernew Non Stick 0,9l Nůž Opinel N°07 Trenýrky Závštří Vesuv pro Toaks 900ml Lžíce Sea to Summit Camp Spoon Powerbanka Nitecore NB20000  AlzaPower USB to USB-C Sluneční brýle Zapalovač Hliníkové kolíky DAC V-BEST160 MM Tyvekový sáček na kolíky Home-made Mountain Equipment Lightweight Drybag 14l Boty Altra TIMP 4 Boty Altra TIMP 4 Kalhoty Warmpeace BigWash Zip-Off Tri-ko Nalehko krátký rukáv Opravná sada
top of page
Vyhledat

Den 226 - setkání s Nickem

Aktualizováno: 29. 7. 2021

V noci jsem měl zajímavou návštěvu, tak dovolte, abych jí nejprve zmínil. Už jsem skoro spal, když mě probudily kroky. K přístřešku se blížil stín vysoké postavy s velkým psem. Ukázalo se, že jde o kluka jménem Nick, který sem chodí pravidelně venčit psa a vypít si pivko.


Dostal jsem od Nicka plechovku piva a povídali jsme si o všem možném, včetně jeho minulosti, kdy žil na ulici a bral drogy. Teď má dům, ženu, dceru a hlavně spokojený život. Chtěl mě nějak podpořit, tak mi nabídl svůj nový spacák do extrémních mrazů. Mluvil o tom, že všechny dobré skutky se mu vždy vrátí.


Nakonec se pro spacák vydal a po hodině se vrátil s dvoukilovým monstrem a několika dalšími plechovkami. Vysvětlil jsem mu, že můj spacák je dostačující a slušně jsem odmítl. Pak vytáhl z kapsy powerbanku, ať si vezmu alespoň tu. Nemohl jsem uvěřit tomu, co se právě děje. S Nickem jsem pak ještě klábosil dlouho do noci.


Ráno mě pohled na plechovky od piva přesvědčil, že nešlo o žádný sen. Byl jsem dost unavený, takže jsem vyrážel dost pozdě. Po poledni mě před městem Vojens zastihl déšť, který se o něco později proměnil v průtrž mračen. To jsem ale zrovna procházel pod silničním mostem, takže jsem vyčkal, až se počasí umoudří. Za vesnicí Jegerup začínal les, podél kterého se klikatila říčka Nørreå. O několik kilometrů dál jsem přišel na plácek v lese s lavičkou a ohništěm, kde jsem se rozhodl zůstat. Z plánovaného spaní pod širákem ale sešlo, jakmile mě od večeře vyrušil déšť a raději jsem postavil stan.


Dnes jsem ušel: 39,6 km

Celkem: 4981,9 km
3 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

コメント


bottom of page