Batoh Gossamer Gear Silverback 65 Nepromokavé rukavice OMM Kamleika Overmitt Rukavice Rab Power Stretch Pro Mikina NALEHKO Alpha Hoody 60 Spacák Criterion Quantum 450 Tyvek Malý Karimatka Therm-A-Rest NeoAir XTherm NXT Ponožky Darntough SCOUT BOOT MIDWEIGHT WITH CUSHION vel. L Peněženka Nabalto NAKES Thermarest Pump Sack  SMD Pack Liner 50l Xiaomi Redmi Note 10 Pro  Platypus QuickDraw + láhev Ručník  Sea to Summit Pocket Towel Cestovní dentální sada Curaprox Travel Set Cestovní pas Lahvička na líh Péřová bunda Rab Mythic Alpine Trekové hole Fizan Compact 3  Nesmeky Snowline Chainsen Light Lékárnička Stanové kolíky Vesuv Outdoor Stanové kolíky home-made Kulich Rab Logo Beanie Spodky Rab Conduit Tight Nepromokavé ponožky  Bridgedale Stormsock Lightweight Ankle Spodky  Rab Syncrino Leggins Přístřešek SMD Deschutes Plus  Tri-ko Nalehko Dlouhý rukáv Nepromokavá bunda NALEHKO Etalon Nepromokavá sukně NALEHKO Etalon Skirt Šátek Návleky NALEHKO Čelovka Nitecore NU 25 UL Nabíjecí kabel Nitecore Lihový vařič Vesuv Outdoor Hotspot 40ml Titanový kotlík Evernew Non Stick 0,9l Nůž Opinel N°07 Trenýrky Závštří Vesuv pro Toaks 900ml Lžíce Sea to Summit Camp Spoon Powerbanka Nitecore NB20000  AlzaPower USB to USB-C Sluneční brýle Zapalovač Hliníkové kolíky DAC V-BEST160 MM Tyvekový sáček na kolíky Home-made Mountain Equipment Lightweight Drybag 14l Boty Altra TIMP 4 Boty Altra TIMP 4 Kalhoty Warmpeace BigWash Zip-Off Tri-ko Nalehko krátký rukáv Opravná sada
top of page
Vyhledat

Den 227 - s větrnými mlýny

Aktualizováno: 29. 7. 2021

Dnes jsem opět vyšel později, než jsem plánoval. Už před příchodem do městečka Jels se nad domy tyčily listy větrného mlýna. Trasa vedla přímo okolo mlýna, takže jsem si ho prohlédl i zblízka.


Okolo jezera jsem zamířil dál za městečko a většinu dne jsem šel po silnici, či asfaltové stezce pro pěší. U řeky Kongeåen jsem minul další mlýn, tentokrát vodní a o pár set metrů dál padl jubilejní pětitisící kilometr.


Za vesnicí Bække jsem dorazil k památce z dob vikingů. Kamenné mohyly rozmístěné do tvaru lodi a s vyrytým runovým písmem. Kousek odtud se nachází tábořiště s dřevěnými přístřešky, takže jsem jeden z nich využil k přespání. Už tu přede mnou kempoval kluk jménem Jonas, tak jsem měl alespoň společnost.


Dnes jsem ušel: 43,7 km

Celkem: 5025,6 km4 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Komentarze


bottom of page