Batoh Gossamer Gear Silverback 65 Nepromokavé rukavice OMM Kamleika Overmitt Rukavice Rab Power Stretch Pro Mikina NALEHKO Alpha Hoody 60 Spacák Criterion Quantum 450 Tyvek Malý Karimatka Therm-A-Rest NeoAir XTherm NXT Ponožky Darntough SCOUT BOOT MIDWEIGHT WITH CUSHION vel. L Peněženka Nabalto NAKES Thermarest Pump Sack  SMD Pack Liner 50l Xiaomi Redmi Note 10 Pro  Platypus QuickDraw + láhev Ručník  Sea to Summit Pocket Towel Cestovní dentální sada Curaprox Travel Set Cestovní pas Lahvička na líh Péřová bunda Rab Mythic Alpine Trekové hole Fizan Compact 3  Nesmeky Snowline Chainsen Light Lékárnička Stanové kolíky Vesuv Outdoor Stanové kolíky home-made Kulich Rab Logo Beanie Spodky Rab Conduit Tight Nepromokavé ponožky  Bridgedale Stormsock Lightweight Ankle Spodky  Rab Syncrino Leggins Přístřešek SMD Deschutes Plus  Tri-ko Nalehko Dlouhý rukáv Nepromokavá bunda NALEHKO Etalon Nepromokavá sukně NALEHKO Etalon Skirt Šátek Návleky NALEHKO Čelovka Nitecore NU 25 UL Nabíjecí kabel Nitecore Lihový vařič Vesuv Outdoor Hotspot 40ml Titanový kotlík Evernew Non Stick 0,9l Nůž Opinel N°07 Trenýrky Závštří Vesuv pro Toaks 900ml Lžíce Sea to Summit Camp Spoon Powerbanka Nitecore NB20000  AlzaPower USB to USB-C Sluneční brýle Zapalovač Hliníkové kolíky DAC V-BEST160 MM Tyvekový sáček na kolíky Home-made Mountain Equipment Lightweight Drybag 14l Boty Altra TIMP 4 Boty Altra TIMP 4 Kalhoty Warmpeace BigWash Zip-Off Tri-ko Nalehko krátký rukáv Opravná sada
top of page
Vyhledat

Den 240 - Rolt

Aktualizováno: 17. 5. 2021

Ráno jsem se vyrážel dříve než Ulf, dohodli jsme se však, že se v Götheborgu ještě setkáme.


Na úzkých cestičkách vedoucích přes podmáčená rašeliniště jsem musel být po deštivé noci ještě obezřetnější. Kopce nebyly nijak vysoké, zato jich bylo několik a některé i celkem prudké.


U vesnice Fjärås Kyrkby jsem požádal u jednoho z domků o vajíčko, abych si mohl večer udělat smaženici. Nezbývalo ani deset kilometrů k mému cíli, když se se mnou dal do řeči pán jménem Rolt, pracující u svého domu.


Když jsem rozhovor s Roltem utnul, poněvadž jsem chtěl skončit ještě za světla, rozeběhl se za svou ženou, aby ji sdělil, s kým se právě setkal. Působilo to komicky. Jaké bylo mé překvapení, když jsem dorazil k přístřešku na běhu lesního jezírka a uvnitř ležel balíček se vzkazem od Rolta. Jel sem jenom proto, aby mi udělal radost, což bylo nádherné gesto.


Chvíli po mě dorazili ještě další tři kluci, kteří přišli z Götheborgu a rozdělali si oheň. Na noc jsme se všichni čtyři, jeden vedle druhého, naskládali do přístřešku.Dnes jsem ušel: 41,4 km

Celkem: 5493 km3 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page