Batoh Gossamer Gear Silverback 65 Nepromokavé rukavice OMM Kamleika Overmitt Rukavice Rab Power Stretch Pro Mikina NALEHKO Alpha Hoody 60 Spacák Criterion Quantum 450 Tyvek Malý Karimatka Therm-A-Rest NeoAir XTherm NXT Ponožky Darntough SCOUT BOOT MIDWEIGHT WITH CUSHION vel. L Peněženka Nabalto NAKES Thermarest Pump Sack  SMD Pack Liner 50l Xiaomi Redmi Note 10 Pro  Platypus QuickDraw + láhev Ručník  Sea to Summit Pocket Towel Cestovní dentální sada Curaprox Travel Set Cestovní pas Lahvička na líh Péřová bunda Rab Mythic Alpine Trekové hole Fizan Compact 3  Nesmeky Snowline Chainsen Light Lékárnička Stanové kolíky Vesuv Outdoor Stanové kolíky home-made Kulich Rab Logo Beanie Spodky Rab Conduit Tight Nepromokavé ponožky  Bridgedale Stormsock Lightweight Ankle Spodky  Rab Syncrino Leggins Přístřešek SMD Deschutes Plus  Tri-ko Nalehko Dlouhý rukáv Nepromokavá bunda NALEHKO Etalon Nepromokavá sukně NALEHKO Etalon Skirt Šátek Návleky NALEHKO Čelovka Nitecore NU 25 UL Nabíjecí kabel Nitecore Lihový vařič Vesuv Outdoor Hotspot 40ml Titanový kotlík Evernew Non Stick 0,9l Nůž Opinel N°07 Trenýrky Závštří Vesuv pro Toaks 900ml Lžíce Sea to Summit Camp Spoon Powerbanka Nitecore NB20000  AlzaPower USB to USB-C Sluneční brýle Zapalovač Hliníkové kolíky DAC V-BEST160 MM Tyvekový sáček na kolíky Home-made Mountain Equipment Lightweight Drybag 14l Boty Altra TIMP 4 Boty Altra TIMP 4 Kalhoty Warmpeace BigWash Zip-Off Tri-ko Nalehko krátký rukáv Opravná sada
top of page
Vyhledat

Den 257 - Leif

Aktualizováno: 29. 7. 2021

Dnes ráno byla pořádná zima. Na travinách se objevila první jinovatka. Vyrazil jsem do ranní mlhy pořádně nabalený, chlad a mlha se však v lesích držely celé dopoledne.


Odpoledne slunko mlhu roztrhalo a já jsem začal scházet k jezeru Mullsjön. Zastavil jsem se u jednoho z domků a pána poprosil o dobití telefonu. Leif nejen že mi nechal nabít telefon, ale poskytl mi kuchyň k uvaření si obědu, pozval mě na kávu a nechal mě se vysprchovat. Pak se mnou ještě zajel na čerpací stanici, kde jsem si koupil náhradní plynovou kartuši k vařiči.


Znovu jsem vyrazil až po čtvrté hodině odpolední a zbývalo mi ještě téměř 10 km, takže jsem musel přidat. Prošel jsem okolo jezera Mullsjön a se západem slunce jsem dorazil k přístřešku - mému dnešnímu nocovišti.


Dnes jsem ušel: 31 km

Celkem: 5796,7 km7 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

コメント


bottom of page