Batoh Gossamer Gear Silverback 65 Nepromokavé rukavice OMM Kamleika Overmitt Rukavice Rab Power Stretch Pro Mikina NALEHKO Alpha Hoody 60 Spacák Criterion Quantum 450 Tyvek Malý Karimatka Therm-A-Rest NeoAir XTherm NXT Ponožky Darntough SCOUT BOOT MIDWEIGHT WITH CUSHION vel. L Peněženka Nabalto NAKES Thermarest Pump Sack  SMD Pack Liner 50l Xiaomi Redmi Note 10 Pro  Platypus QuickDraw + láhev Ručník  Sea to Summit Pocket Towel Cestovní dentální sada Curaprox Travel Set Cestovní pas Lahvička na líh Péřová bunda Rab Mythic Alpine Trekové hole Fizan Compact 3  Nesmeky Snowline Chainsen Light Lékárnička Stanové kolíky Vesuv Outdoor Stanové kolíky home-made Kulich Rab Logo Beanie Spodky Rab Conduit Tight Nepromokavé ponožky  Bridgedale Stormsock Lightweight Ankle Spodky  Rab Syncrino Leggins Přístřešek SMD Deschutes Plus  Tri-ko Nalehko Dlouhý rukáv Nepromokavá bunda NALEHKO Etalon Nepromokavá sukně NALEHKO Etalon Skirt Šátek Návleky NALEHKO Čelovka Nitecore NU 25 UL Nabíjecí kabel Nitecore Lihový vařič Vesuv Outdoor Hotspot 40ml Titanový kotlík Evernew Non Stick 0,9l Nůž Opinel N°07 Trenýrky Závštří Vesuv pro Toaks 900ml Lžíce Sea to Summit Camp Spoon Powerbanka Nitecore NB20000  AlzaPower USB to USB-C Sluneční brýle Zapalovač Hliníkové kolíky DAC V-BEST160 MM Tyvekový sáček na kolíky Home-made Mountain Equipment Lightweight Drybag 14l Boty Altra TIMP 4 Boty Altra TIMP 4 Kalhoty Warmpeace BigWash Zip-Off Tri-ko Nalehko krátký rukáv Opravná sada
top of page
Vyhledat

Den 480 s Norskem na dohled

Další z velkých zážitků se odehrál už během snídaně, kdy okolo přístřešku prošel tokající tetřev.


Po osmi kilometrech chůze náročným terénem jsem dorazil k chatce, ve kterém jsem se opět setkal s Mathieuem. Kromě něj tu byl i pár z Německa, který si vyrazil na Södra Kungsleden na dovolenou. Po krátkém odpočinku jsem vyrazil společně s Mathieuem.


Po úzkém mostě jsme přešli řeku Göralven a pár kilometrů poté jsem pokořil kilometr číslo 6500. Z kopce, na který jsme se společně vydrápali se konečně ukázaly nějaké výhledy, protože slunko na chvíli rozehnalo hustou mlhu. Při pohledu na západ už je vidět do Norska.


Mathieu si udělal pauzu a já se rozhodl pokračovat, takže jsme se opět rozloučili. Sešel jsem do národního parku Fulufjället, který nabízí krásnou skandinávskou přírodu. Z údolí řeky Tangån jsem opět vystoupal na kopce, kde panovaly velice nehostinné podmínky.


Kromě zbytků sněhu, kterým jsem se každou chvíli brodil, tu roste pouze vřes a pár zakrnělých stromků, místy stezku křižuje potok. Po těchto vrcholcích jsem přišel opět k řece Tangån, kde stojí krásná chata. Uvnitř jsem se pro dnešní noc ubytoval a do noci klábosil s dvěma chlápky, kteří sem dorazili přede mnou.


Dnes: 44 km

Celkem: 6521,1 km
6 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentarios


bottom of page