Batoh Gossamer Gear Silverback 65 Nepromokavé rukavice OMM Kamleika Overmitt Rukavice Rab Power Stretch Pro Mikina NALEHKO Alpha Hoody 60 Spacák Criterion Quantum 450 Tyvek Malý Karimatka Therm-A-Rest NeoAir XTherm NXT Ponožky Darntough SCOUT BOOT MIDWEIGHT WITH CUSHION vel. L Peněženka Nabalto NAKES Thermarest Pump Sack  SMD Pack Liner 50l Xiaomi Redmi Note 10 Pro  Platypus QuickDraw + láhev Ručník  Sea to Summit Pocket Towel Cestovní dentální sada Curaprox Travel Set Cestovní pas Lahvička na líh Péřová bunda Rab Mythic Alpine Trekové hole Fizan Compact 3  Nesmeky Snowline Chainsen Light Lékárnička Stanové kolíky Vesuv Outdoor Stanové kolíky home-made Kulich Rab Logo Beanie Spodky Rab Conduit Tight Nepromokavé ponožky  Bridgedale Stormsock Lightweight Ankle Spodky  Rab Syncrino Leggins Přístřešek SMD Deschutes Plus  Tri-ko Nalehko Dlouhý rukáv Nepromokavá bunda NALEHKO Etalon Nepromokavá sukně NALEHKO Etalon Skirt Šátek Návleky NALEHKO Čelovka Nitecore NU 25 UL Nabíjecí kabel Nitecore Lihový vařič Vesuv Outdoor Hotspot 40ml Titanový kotlík Evernew Non Stick 0,9l Nůž Opinel N°07 Trenýrky Závštří Vesuv pro Toaks 900ml Lžíce Sea to Summit Camp Spoon Powerbanka Nitecore NB20000  AlzaPower USB to USB-C Sluneční brýle Zapalovač Hliníkové kolíky DAC V-BEST160 MM Tyvekový sáček na kolíky Home-made Mountain Equipment Lightweight Drybag 14l Boty Altra TIMP 4 Boty Altra TIMP 4 Kalhoty Warmpeace BigWash Zip-Off Tri-ko Nalehko krátký rukáv Opravná sada
top of page
Vyhledat

Den 496 a 497

Středa a čtvrtek byly velice náročné dny. Počasí sice zatím vychází, po nějakých cestách však většinou není ani památky, natož pak značení. Trasu, kudy půjdu, si vybírám tak, že vylezu na kopec a rozhlédnu se, kudy to bude nejlepší.


Ve středu odpoledne jsem potkal dívku jménem Vilde, která si na ohni pekla chléb. O ten se se mnou podělila. Vilde žije v osamělé chatce nedaleko jezera a snaží se přežívat z toho, co uloví. Lidé jako ona jsou velice inspirativní a když jsme se rozloučili, vyrážel jsem znovu plný energie, kterou mi toto setkání dodalo.


Později mě na jedné farmě pozvala na džus starší paní a poradila mi, že se mám držet pod starými telefonními dráty. Večer jsem přespal v dřevníku, který stál s několika dalšími staveními na břehu jezera.


Následující den už jsem si na náročnost terénu lehce zvykl. V poledne jsem si vařil oběd u malého jezírka, když se mi podařilo na sebe vylít vroucí vodu z nádoby. Bez váhání jsem skočil i s oblečením do studeného jezírka, abych popáleninu schladil. Naštěstí to nebylo nic vážného.


Odpoledne mi po zakopnutí vyletěl mobil z kapsy na batohu a přistál rovnou do vody. Bleskurychle jsem ho vyndal, vypnul a začal sušit. Naštěstí reakce byla tak rychlá, že se mobil zdá být v pořádku. Opět mám víc štěstí než rozumu.


Večer jsem postavil stan u starých dřevěných stavení nedaleko řeky.


35,1 km a 37,1 km

Celkem: 7116,9 km
26 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page