top of page
Vyhledat

Den 496 a 497

Středa a čtvrtek byly velice náročné dny. Počasí sice zatím vychází, po nějakých cestách však většinou není ani památky, natož pak značení. Trasu, kudy půjdu, si vybírám tak, že vylezu na kopec a rozhlédnu se, kudy to bude nejlepší.


Ve středu odpoledne jsem potkal dívku jménem Vilde, která si na ohni pekla chléb. O ten se se mnou podělila. Vilde žije v osamělé chatce nedaleko jezera a snaží se přežívat z toho, co uloví. Lidé jako ona jsou velice inspirativní a když jsme se rozloučili, vyrážel jsem znovu plný energie, kterou mi toto setkání dodalo.


Později mě na jedné farmě pozvala na džus starší paní a poradila mi, že se mám držet pod starými telefonními dráty. Večer jsem přespal v dřevníku, který stál s několika dalšími staveními na břehu jezera.


Následující den už jsem si na náročnost terénu lehce zvykl. V poledne jsem si vařil oběd u malého jezírka, když se mi podařilo na sebe vylít vroucí vodu z nádoby. Bez váhání jsem skočil i s oblečením do studeného jezírka, abych popáleninu schladil. Naštěstí to nebylo nic vážného.


Odpoledne mi po zakopnutí vyletěl mobil z kapsy na batohu a přistál rovnou do vody. Bleskurychle jsem ho vyndal, vypnul a začal sušit. Naštěstí reakce byla tak rychlá, že se mobil zdá být v pořádku. Opět mám víc štěstí než rozumu.


Večer jsem postavil stan u starých dřevěných stavení nedaleko řeky.


35,1 km a 37,1 km

Celkem: 7116,9 km
26 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page