Batoh Gossamer Gear Silverback 65 Nepromokavé rukavice OMM Kamleika Overmitt Rukavice Rab Power Stretch Pro Mikina NALEHKO Alpha Hoody 60 Spacák Criterion Quantum 450 Tyvek Malý Karimatka Therm-A-Rest NeoAir XTherm NXT Ponožky Darntough SCOUT BOOT MIDWEIGHT WITH CUSHION vel. L Peněženka Nabalto NAKES Thermarest Pump Sack  SMD Pack Liner 50l Xiaomi Redmi Note 10 Pro  Platypus QuickDraw + láhev Ručník  Sea to Summit Pocket Towel Cestovní dentální sada Curaprox Travel Set Cestovní pas Lahvička na líh Péřová bunda Rab Mythic Alpine Trekové hole Fizan Compact 3  Nesmeky Snowline Chainsen Light Lékárnička Stanové kolíky Vesuv Outdoor Stanové kolíky home-made Kulich Rab Logo Beanie Spodky Rab Conduit Tight Nepromokavé ponožky  Bridgedale Stormsock Lightweight Ankle Spodky  Rab Syncrino Leggins Přístřešek SMD Deschutes Plus  Tri-ko Nalehko Dlouhý rukáv Nepromokavá bunda NALEHKO Etalon Nepromokavá sukně NALEHKO Etalon Skirt Šátek Návleky NALEHKO Čelovka Nitecore NU 25 UL Nabíjecí kabel Nitecore Lihový vařič Vesuv Outdoor Hotspot 40ml Titanový kotlík Evernew Non Stick 0,9l Nůž Opinel N°07 Trenýrky Závštří Vesuv pro Toaks 900ml Lžíce Sea to Summit Camp Spoon Powerbanka Nitecore NB20000  AlzaPower USB to USB-C Sluneční brýle Zapalovač Hliníkové kolíky DAC V-BEST160 MM Tyvekový sáček na kolíky Home-made Mountain Equipment Lightweight Drybag 14l Boty Altra TIMP 4 Boty Altra TIMP 4 Kalhoty Warmpeace BigWash Zip-Off Tri-ko Nalehko krátký rukáv Opravná sada
top of page
Vyhledat

Den 501 - Skorovatn

Dopoledne jsem se rozhodl pokračovat. Sešel jsem do vsi Skorovatn, kde jsem navštívil obchod.


Velice milé paní prodavačky mi poskytly počítač, pozvaly mě na horkou čokoládu a věnovaly mi šátek s motivy sobů. Pak přišla dcera jedné paní prodavačky a přinesla mi tričko s dlouhým rukávem, protože jsem se zmínil, že o to mé jsem přišel. Ani jsem nevěděl, jak poděkovat. Na oplátku jsem jim alespoň vyprávěl zážitky z cesty.


Okolo druhé odpoledne jsem se rozhodl ještě vyrazit a čekalo mě několik kilometrů po silnici. Z té jsem odbočil až v podvečer a na závěr dnešního zkráceného dne jsem začal opět mimo jakoukoli stezku stoupat do hor. Během stoupání jsem objevil parádní plácek pro stan, tak jsem se bez váhání utábořil.


Dnes: 22,7 km

Celkem: 7204,4 km
4 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page